098 608-61-00

099 557-27-50

093 886-76-80

Співпраця

АГЕНЦІЯМ НЕРУХОМОСТІ ТА ФАХІВЦЯМ У ГАЛУЗІ НЕРУХОМОСТІ

Наша компанія пропонує вигідні умови співпраці агенціям нерухомості та фахівцям у галузі нерухомості. Ми швидко та якісно виготовимо будь-який вид документації із землеустрою, що є необхідним при оформленні та переоформленні прав на земельні ділянки, проведемо роботи з оцінки об’єктів нерухомості та оформимо звіти з експертної грошової оцінки земельних ділянок, об’єктів нерухомого майна (квартири, житлові будинки, садові (дачні) будинки, комерційна нерухомість).
Володіючи значним досвідом у сфері надання консалтингових, юридичних, землевпорядних, оціночних послуг ми пропонуємо нашим клієнтам найкращі умови співпраці.

ОРГАНАМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Якісно та неупереджено надамо консультації у галузі землеустрою та оцінки земельних ділянок в правовому полі.
Допомога у підготовці рішень пов'язаних з земельними відносинами, проведення робіт щодо викупу земельних ділянок державної та комунальної власності та багато інших випадків у яких при нагоді неможливо обійтись без своєчасної фахової допомоги.

Розглянемо Ваші пропозиції та варіанти співпраці
Телефонуйте - домовимось!
098 608-61-00
099 557-27-50
093 886-76-80

Наші переваги

Відповідальність фахівців
Виражається у свідомому ставленні до виконання обов'язків, завдань. Відповідальність організації означає усвідомлення суті та важливості діяльності, її наслідків для клієнта. Тому відповідальність працівників, незважаючи на мінливі умови, є одним із професійних якостей наших фахівців
Гнучкість компанії
Оскільки з плином часу все змінюється, обов’язковим є прилаштування (перебудова) процесу виробництва до нових вимог. Тому, для забезпечення виконання робіт для нас є важливим індивідуальна особливість ситуації кожного клієнта, забезпечуючи максимально стислі строки виконання.
Досвід роботи
Виконання великого спектру робіт впродовж тривалого періоду (починаючи з 2004 року) відображається у накопиченні як теоретичних знань так і практичних навичок. Зокрема багаторічний досвід дозволяє, певною мірою, здійснити аналіз поставленої задачі, спланувати оптимальний порядок дій, спрогнозувати можливу тривалість виконання.
Надійність
Стабільність діяльності підприємства у довгостроковій перспективі потрібно відзначити зацікавленість у завершенні поставленої задачі з мінімальними затратами всіх видів ресурсів. Саме тому надійність діяльності є одним з пріоритетів нашої організації.
Професіоналізм
Зважаючи на здобутий досвід, високі моральні цінності та індивідуальні якості (включаючи професійне відношення до роботи, честь та гідність) з впевненістю можна відзначити фахівців нашої організації. Тому, як компетентні представники, наші спеціалісти використовують всі можливі засоби на ефективне виконання професійної діяльності та задоволення потреб замовників.
Турбота про кліентів
Здійснюючи свою професійну діяльність, окрім відповідності результатів встановленим нормативам, значну увагу приділяємо потребам замовників. Тому що ми зацікавленні у виконанні поставлених задач з максимізацією ефективності дій та результатів діяльності.