098 608-61-00

099 557-27-50

093 886-76-80

XML файл (обмінний файл)

XML файл (обмінний файл) – це носій інформації – електронний документ уніфікованої форми для обміну інформацією, яка використовується при веденні Поземельної книги та книги записів реєстрації державних актів на право власності на землю та на право постійного користування землею, договорів оренди землі в електронному вигляді, державного земельного кадастру і здійсненні топографо-геодезичних робіт, робіт із землеустрою.

При здійсненні продажу, передачі у спадщину, дарування, оформлення правовстановлюючих документів, тощо, відповідно до вимог норм нині діючого земельного законодавства, інформація про земельну ділянку повинна бути занесена до автоматизованої системи Державного земельного кадастру (ідентифікована та зареєстрована), а єдиним джерелом її наповнення, є обмінний файл. Цей файл містить в собі дані про координати земельної ділянки, її площу, угіддя, підставу набуття цієї ділянки та дані про власника (користувача) земельної ділянки.

Вихідні данні необхідні для формування XML файлу:

  1. Копія державного акта на право власності на земельну ділянку або договору оренди земельної ділянки;
  2. Копія паспортних даних та ідентифікаційного коду (для фізичних осіб); копія свідоцтва про реєстрацію, статут (для юридичної особи);
  3. Висновок про наявні обмеження та обтяження на використання земельної ділянки (при їх наявності).

    Термін виконання робіт: – 1 година.

Вартість робіт: від 150 грн. Детальніше про ціни ви можете дізнатись у відповідному розділі

Для того, щоб виготовити XML файл Вам не обов’язково до нас під’їжджати, достатньо відправити на електронну скриньку ( Liderr-plus@ukr.net ) перелічені вище документи, або скористатися формою зворотнього зв’язку. Після цього ми перешлемо Вам рахунок-фактуру за формування обмінного файлу, оплативши його Ви зможете отримати по електронній пошті XML файл (потім його необхідно записати на CD диск), або під’їхати до нас і все на місці оформити. Оплатити квитанцію можна у будь-якому банку або через систему Приват-24.

­Замовити послугу або безкоштовну консультацію