098 608-61-00

099 557-27-50

093 886-76-80

Технічна документація із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Технічна документація із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) розробляється з метою визначення кадастрового номера земельної ділянки та отримання витягу з Державного земельного кадастру в якому і буде зазначений кадастровий номер, а земельна ділянка з'явиться на Публічній кадастровій карті України

Кадастровий номер земельної ділянки - індивідуальний цифровий код (номер) земельної ділянки, що не повторюється на території України, який формується під час проведення кадастрової зйомки, відображається на кадастровому плані земельної ділянки та документації із землеустрою та присвоюється їй при здійсненні державної реєстрації.

Кадастровий номер зберігається за земельною ділянкою протягом усього часу її існування, забезпечує унікальність ідентифікації земельної ділянки в державному земельному кадастрі і державному реєстрі земель, та зазначається на чергових кадастрових планах, у відомостях автоматизованої системи державного земельного кадастру, документах, що посвідчують право на земельну ділянку, договорах, угодах, витягах, охоронних зобов'язаннях, свідоцтвах, повідомленнях та довідках.

Кадастрові номери присвоюються усім земельним ділянкам незалежно від форм власності. При переході права власності на земельну ділянку від однієї особи до іншої, при встановленні інших, крім права власності, речових прав на земельну ділянку кадастровий номер залишається без змін.

Кадастровий номер земельної ділянки має такий вигляд: <ХХХХХХХХХХ> : <ХХ> : <ХХХ> : <ХХХХ>

Технічна документація із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 1. Нотаріально завірена копія державного акта;
 2. Копії паспортних даних та ідентифікаційного коду власника земельної ділянки (для фізичної особи); нотаріально посвідчена копія свідоцтва про реєстрацію, статуту, копія свідоцтва про сплату податків, копія довідки з єдиного державного реєстру підприємств та організацій (для юридичної особи);
 3. Копію технічного паспорта та нотаріально завірену копію правовстановлюючого документу на будівлі, якщо такі є;
 4. В залежності від місця розташування земельної ділянки можливо потрібно виїзд жати на місцевість для здійснення обмірів земельної ділянки.

Порядок присвоєння кадастрового номера на приватизовану земельну ділянку:

 1. Складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та формування обмінного файлу (формат XML) для внесення земельної ділянки в національну кадастрову систему.

  Термін виконання робіт: 1-2 дні.

 2. Погодження технічної документації в районному управлінні земельних ресурсів , а потім реєстрація земельної ділянки в національній кадастровій системі;

  Термін виконання робіт: від 1тижня до 1 місяця

 3. Отримання витягу з державного земельного кадастру з вже присвоєним кадастровим номером (в районному управлінні Держземагентства).

  Термін виконання робіт: від 1 тижня до 3 тижнів.

Вартість робіт: від 2000 грн. Детальніше про ціни ви можете дізнатись у відповідному розділі

­Замовити послугу або безкоштовну консультацію