098 608-61-00

099 557-27-50

093 886-76-80

Топографічна зйомка

Топографічні зйомки — це комплекс робіт для одержання топографічних карт або планів, а також топографічної інформації в іншій формі.

Топографічна зйомка масштабів 1:500 — 1:10000, містить у собі, зйомку підземних і надземних інженерних комунікацій. Топографічні зйомки, особливо великих масштабів, є найбільш затребуваним видом геодезичних робіт. Потреби в ній можуть виникнути при вишукуваннях, відновленні топографічних карт, складанні генеральних планів, складанні робочих креслень, для рішення вертикального планування й проектування ландшафтного дизайну.

Топографо-геодезична зйомка - це основа для проектування (в будівництві) будинку, прокладки або підключення комунікацій (вода, газ, тепло, каналізація, зв'язок, кабелі) і ландшафтного дизайну земельної ділянки.

Топографо-геодезична зйомка (геодезія) може включати в себе цілий комплекс робіт. Топографічна зйомка (топографія) з відображенням місцевості, пошуком підземних комунікацій, що проходять на вашій ділянці або поряд з ним, і для узгодження місця розташування підземних комунікацій у відповідних службах.

Топографічна зйомка масштабів 1:500 використовується для складання виконавчого генерального плану ділянки будівництва, і робочих креслень території забудови, з густою мережею підземних комунікацій, промислових підприємств і т.д. Топографічна зйомка масштабів 1:2000 використовується для розробки генпланів селищ, і складання проектів детального планування районів міста (селища), планів великих промислових підприємств, окремих гідротехнічних споруджень, теплових електростанцій і багатьох інших об'єктів, промислового й цивільного будівництва.

Топографічна зйомка масштабів 1:5000, 1:10000 використовується для складання земельного кадастру й землевпорядкування, для проектування залізничних, автомобільних доріг, магістральних каналів, на стадії технічного проектування. Вона служить для складання топографічних і спеціальних планів більш дрібніших масштабів.

  1. Топографічна зйомка (топозйомка) земельної ділянки.
  2. Межування (розподіл за заданими критеріями) земельної ділянки.
  3. Винесення меж земельної ділянки в натуру.
  4. Виконавча зйомка.
  5. Геодезичний супровід будівництва.
  6. Трасування лінійних об'єктів.
  7. Геодезична зйомка ділянки.

    Термін виконання робіт: договірний.

Вартість робіт: договірна Детальніше про ціни ви можете дізнатись у відповідному розділі

Найбільш затребуваними видами геодезичних послуг, є топографічна зйомка, супровід будівництва і межування. І це абсолютно три різних сфери геодезії, які ви можете отримати у нас. Також ви можете замовити у нас виконання таких послуг, як винесення в натуру, виконавча зйомка, супровід будівництва, трасування та пошук підземних комунікацій. Всі роботи виконуються досвідченими фахівцями.

­Замовити послугу або безкоштовну консультацію