098 608-61-00

099 557-27-50

093 886-76-80

Топографо-геодезичні роботи

Топографо-геодезичні роботи – це комплекс робіт, спрямований на та вивчення природних факторів, що мають вагоме значення для прийняття технічно правильних та економічно доцільних рішень при проектуванні та забудові на земельній ділянці, що передбачена для забудови.

Результатом топографо-геодезичних робіт є топографо-геодезичні матеріали, дані про ситуацію та та рельєф місцевості, розміщення всіх наземних та підземних будівель та споруд, рослинного покриву та особливостей рельєфу місцевості.

Винесення меж земельної ділянки в натуру

 1. Потенційному покупцеві (орендарю) земельної ділянки, потрібно встановити його межі, або виникли сумніви в їх коректному виносі продавцем;
 2. Власники (орендарі) земельної ділянки, які вперше роблять винос в натуру, хоче перевірити коректність існуючих кордонів та отримати відповідні документи, які захистять його від можливих претензій з боку сусідів;
 3. Забудовник, хоче переконатися, що підготовлюване до будівництва будівля буде споруджено з необхідним відступом від меж земельної ділянки;;
 4. Власник і орендар, загубили межові знаки встановлені раніше.

  Термін виконання робіт: 1-2 дні.

Вартість робіт: від 600 грн.Детальніше про ціни ви можете дізнатись у відповідному розділі

Кадастрова зйомка

 1. Геодезичне встановлення меж земельної ділянки;
 2. Пгодження меж земельної ділянки з суміжними власниками та землекористувачами;
 3. Відновлення меж земельної ділянки на місцевості;
 4. Виготовлення кадастрового плану.

  Термін виконання робіт: договірний

Вартість робіт: від 800 грн. Детальніше про ціни ви можете дізнатись у відповідному розділі

Топографічна зйомка

 1. Топографічна зйомка (топозйомка) земельної ділянки.
 2. Межування (розподіл за заданими критеріями) земельної ділянки.
 3. Винесення меж земельної ділянки в натуру.
 4. Виконавча зйомка.
 5. Геодезичний супровід будівництва.
 6. Трасування лінійних об'єктів.
 7. Геодезична зйомка ділянки.

  Термін виконання робіт: договірний.

 

Вартість робіт: договірна грн. Детальніше про ціни ви можете дізнатись у відповідному розділі

Наші переваги

Відповідальність фахівців
Виражається у свідомому ставленні до виконання обов'язків, завдань. Відповідальність організації означає усвідомлення суті та важливості діяльності, її наслідків для клієнта. Тому відповідальність працівників, незважаючи на мінливі умови, є одним із професійних якостей наших фахівців
Гнучкість компанії
Оскільки з плином часу все змінюється, обов’язковим є прилаштування (перебудова) процесу виробництва до нових вимог. Тому, для забезпечення виконання робіт для нас є важливим індивідуальна особливість ситуації кожного клієнта, забезпечуючи максимально стислі строки виконання.
Досвід роботи
Виконання великого спектру робіт впродовж тривалого періоду (починаючи з 2004 року) відображається у накопиченні як теоретичних знань так і практичних навичок. Зокрема багаторічний досвід дозволяє, певною мірою, здійснити аналіз поставленої задачі, спланувати оптимальний порядок дій, спрогнозувати можливу тривалість виконання.
Надійність
Стабільність діяльності підприємства у довгостроковій перспективі потрібно відзначити зацікавленість у завершенні поставленої задачі з мінімальними затратами всіх видів ресурсів. Саме тому надійність діяльності є одним з пріоритетів нашої організації.
Професіоналізм
Зважаючи на здобутий досвід, високі моральні цінності та індивідуальні якості (включаючи професійне відношення до роботи, честь та гідність) з впевненістю можна відзначити фахівців нашої організації. Тому, як компетентні представники, наші спеціалісти використовують всі можливі засоби на ефективне виконання професійної діяльності та задоволення потреб замовників.
Турбота про кліентів
Здійснюючи свою професійну діяльність, окрім відповідності результатів встановленим нормативам, значну увагу приділяємо потребам замовників. Тому що ми зацікавленні у виконанні поставлених задач з максимізацією ефективності дій та результатів діяльності.
 Карта проїзду  Контакти

 

 • Головний офіс

  03115, м. Київ, вул. Відпочинку, 12, оф. 141
  (між м. «Житомирська» та "Святошино")

 • Телефони

  +38 093 886-76-80 - Life:)
  +38 098 608-61-00 - Київстар
  +38 099 557-27-50 - МТС

 • Електронна пошта:

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • Робочий час:

  з Пн-Пт з 09:00 - 18:00, Сб - за домовленістю, Нд - вихідний

Представництва