098 608-61-00

099 557-27-50

093 886-76-80

Виготовлення технічного паспорту

Технічний паспорт - це один з головних документів на квартиру, будинок, садові будинки, гаражі, громадські та виробничі будівлі. Оформлення технічного паспорта є обов'язковою для отримання дозволу на перепланування квартири, заміського будинку або нового побудованого будинку.

Щоб уникнути всілякого роду проблем рекомендовано проводити технічну інвентаризацію. Приміром, кожного разу перед відчуженням об’єкта нерухомості, переходом права власності від однієї особи до іншої. Особливо у випадках купівлі-продажу. Покупець квартири чи будинку, який здебільшого не є фахівцем, повинен переконатися у тому, що він придбає об’єкт нерухомості, який відповідає державним будівельним нормам, у ньому не порушені опорні, несучі конструкції, цей об’єкт саме тієї площі, яка зазначена в договорі купівлі-продажу, що він не переобладнаний самовільно тощо. Заощадивши при купівлі квартири кошти у сумі декілька сотень гривень на технічній інвентаризації, можна втратити тисячі доларів. Так само продавець повинен мати докази, що на момент продажу об’єкт мав задовільний стан, аби потім йому не пред’явили претензій, і щоб він міг довести це в судовому порядку, якщо виникне така потреба. Усе це можливо, якщо є матеріали технічної інвентаризації.

Співробітник ТОВ « Лідер Плюс » робить обстеження об’єкта нерухомого майна та виготовляє технічний паспорт.

Технічний паспорт передбачає внесення таких даних по об’єкту нерухомого майна:

 1. Адреса об’єкта
 2. П.І.Б власника ( замовника)
 3. Поверховий план
 4. Схематичний план земельної ділянки
 5. Експлікація ( підрахунок площі приміщень)
 6. Характеристика будівель та споруд (матеріали фундаменту, стін, перекриття, підлоги, тощо)

Перелік документів необхідних для оформлення технічного паспорту (копії):

 1. Дозвільних документів - повідомлення про початок будівництва або декларація або дозвіл на виконання будівельних робіт – один із вище згаданих документів.
 2. Будівельний паспорт або містобудівні умови.
 3. Документи про реєстрацію земельної ділянки (якщо такі зареєстровано).
 4. Паспортних даних та ідентифікаційного коду -(для фізичних осіб); свідоцтва про реєстрацію, статуту, довідка з єдиного державного реєстру підприємств та організацій - ( для юридичних осіб)

  Термін виконання робіт по технічній інвентаризації з виготовленням технічного паспорту 2-7 робочих днів ( в залежності від об’єму робіт)

Вартість робіт: 5 грн. за м.кв.

Детальніше про ціни ви можете дізнатись у відповідному розділі

­Замовити послугу або безкоштовну консультацію