098 608-61-00

099 557-27-50

093 886-76-80

Узаконення (легалізація) самовільного будівництва

У наш час досить часто виникає ситуація, коли громадяни без відповідної проектно-вишукувальної документації здійснюють незаконне будівництво або реконструкцію будинків. І по закінченню робіт виникає необхідність оформити документацію для реєстрації права власності. Оскільки така нерухомість є незаконно побудованою, Ви її не зможете продати, подарувати, або закласти в забезпеченні кредиту, та і господарем Ви теж не являєтесь.

Перелік необхідних документів для узаконення самовільного будівництва (засвідчені у встановленому порядку копії):

  • документа, що посвідчує право власності або користування земельною ділянкою, на якій розміщено об'єкт (державний акт про право власності на земельну ділянку, договір купівлі-продажу земельної ділянки/свідоцтво про право на спадщину, тощо/договір оренди);
  • технічного паспорта, (з відміткою "самовільна забудова"; рік самовільної забудови - не пізніше 2011 року)
  • звіт про проведення технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об'єкта, з висновком про їх відповідність вимогам надійності і безпечної експлуатації, складений організацією, яка має відповідну ліцензію (звіт готує компанія - наш партнер або будь-яка компанія за Вашим вибором).

Заява про прийняття в експлуатацію об'єкта підписується також співвласниками земельної ділянки та зазначеного об'єкта (у разі їх наявності).

Компанія ТОВ «Лідер Плюс» пропонує Вам професійну допомогу спеціалістів, які вирішують юридичні питання узаконення та введення в експлуатацію об'єктів самочинного будівництва по місту Києву і Київській області.

Вартість робіт: договірна. Детальніше про ціни ви можете дізнатись у відповідному розділі

­Замовити послугу або безкоштовну консультацію