098 608-61-00

099 557-27-50

093 886-76-80

Експертна грошова оцінка земельних ділянок державної чи комунальної власності

Відчуження та страхування земельних ділянок, що належать до державної або комунальної власності проводиться на підставі експертної грошової оцінки земельних ділянок (викуп земель державної, комунальної власності).

Продаж земельних ділянок державної чи комунальної власності або прав на них здійснюється відповідно до положень Земельного кодексу (Глава 20).
Викуп земельної ділянки з державної і комунальної власності здійснюється на підставі рішення органу місцевого самоврядування або виконавчої влади про продаж земельної ділянки шляхом укладення договору купівлі-продажу з органом місцевого самоврядування чи виконавчої влади.
Викуп, земельної ділянки на безконкурентних засадах здійснюється при умові розташування на земельній ділянці об'єктів нерухомого майна (будівель, споруд), що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб.
Проведення робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки при викупі є обов’язковим.

Процедура викупу земельної ділянки передбачає:

  • Подання клопотання органу місцевого самоврядування або виконавчої влади про продаж земельної ділянки (клопотання має відповідати вимогам ст. 128 Земельного кодексу України).
  • Укладання договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати вартості земельної ділянки.
  • Визначення суб’єкта оціночні діяльності для проведення робіт з екерної грошової оцінки.
  • Укладання договору на проведення робіт з екерної грошової оцінки.
  • Проведення робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки.
  • Проведення рецензування (експертизи – при необхідності) звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки.
  • Затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки відповідним органом місцевого самоврядування або виконавчої влади.
  • Укладення нотаріального договору купівлі-продажу земельної ділянки з реєстрацією в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Крім того, законодавчо передбачена можливість розстрочення платежу терміном на 5 років.

Спеціалісти нашої компанії можуть провести експертну грошову оцінку земельної ділянки державної або комунальної власності, крім того проконсультувати Вас по кожному з етапів процедури викупу земельної ділянки.

Вартість робіт:

з проведення експертної грошової оцінки залежить від характеристик об'єкта оцінки, повноти необхідної інформації про об'єкт оцінки, терміновості виконання замовлення та визначається на договірних умовах.

Детальніше про ціни ви можете дізнатись у відповідному розділі

­Замовити послугу або безкоштовну консультацію